Przedszkole i  Klubik

"Miś Puchatek"

ul. Złotowska 32   60-189 POZNAŃ

tel. 0602-101-216

 

Przedszkole

Przedszkole  "Miś Puchatek"Gwiazdka  w przedszkolu  film (kliknij obrazek) Zobacz film zobacz film


Prywatne przedszkole „Miś Puchatek” w Poznaniu funkcjonuje od września 2011 roku i powstało tuż obok działającego od 2009 roku Klubiku Malucha.

Obiekt, w którym mieści się nasza placówka, został specjalnie zaadaptowany na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym.

Obiekt został specjalnie przygotowany  na potrzeby przedszkola .

 

Wszystkie zabawki, wyposażenie sal i łazienek oraz meble posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające spełnianie wymagań Sanepidu dotyczących przedszkoli.

Przedszkole i Klubik „Miś Puchatek” spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i warunków sanitarnych.

Nasza placówka jest wpisana w ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, czuwającą nad bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem naszych podopiecznych.

Dzieci otrzymują zbilansowane posiłki dostosowane do wieku i potrzeb żywieniowych określonych przez ekspertów w dziedzinie dietetyki.

Zajęcia dla dzieci wzbogaca nauka języków obcych. Do wyboru rodzice mają lekcje z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

Zapraszamy Państwa na wizyty adaptacyjne w naszym Przedszkolu i Klubiku Malucha. Odwiedzając nas macie Państwo okazję samodzielnie przekonać się, jak wygląda dzień spędzany w naszej placówce. Dzieci będą mogły zaznajomić się z opiekunami, zobaczyć jak wyglądają sale i jak bawią się u nas inne dzieci. Elastyczne pakiety pobytowe, również z opcją opieki weekendowej, to nasza przewaga nad placówkami publicznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Gwiazdka

Galaeria


Pasowanie na przedszkolaka


TeatrzykPrzedszkole

Galeria